ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 23-24/11/2013 : ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ: * * * ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ: 0-1 * * * ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: 1-2 * * * ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ: 1-1 * * * Α.Ο.Ν.Α.-ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ:

Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2010

ΗΤΤΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Δεύτερη ήττα για τους JUNIOR του "ΦΟΙΒΟΥ" το Σάββατο, εκτός έδρας αυτή την φορά από την "ΔΑΦΝΗ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ".
    Ο αγώνας ξεκίνησε ισορροπημένα με τις δύο ομάδες να έχουν από ένα δύο καλές στιγμές.
    Στα μέσα του πρώτου ημιχρόνου η "ΔΑΦΝΗ" σκόραρε το 1 - 0 το οποίο και έμεινε ως το τέλος του ημιχρόνου.
   Στο δεύτερο ημίχρονο σε μια προσπάθεια να ανακάμψει στο σκορ, ο κόουτς Boban έκανε μόνο μια αλλαγή για να κρατηθεί η ομοιομορφία της ομάδας .   Η "ΔΑΦΝΗ" όμως μπήκε δυνατά και ως το 10΄ προηγήθηκε με 3 - 0, εκεί που ουσιαστικά τελείωσε και ο αγώνας.
   Στο υπόλοιπο διάστημα ο προπονητής πέρασε στον αγωνιστικό χώρο όλες τις αλλαγές του.
    Η ομάδα κινήθηκε αξιοπρεπώς ως το τέλος και στα τελευταία λεπτά μείωσε το σκορ σε 3 - 1 από φάουλ του Κωνσταντίνου ( ΣΑΜΙΩΤΗΣ ) από αριστερά και μια προβολή του Ντέμο ( ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ).
    Στην ερώτηση αν ο Ντέμο ακούμπησε ή όχι την μπάλα αποφασίστε το εσείς (ο γράφων δεν τα κατάφερε) από το video του γκολ.