ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 23-24/11/2013 : ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ: * * * ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ: 0-1 * * * ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: 1-2 * * * ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ: 1-1 * * * Α.Ο.Ν.Α.-ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ:

Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2010

ΔΑΒΙΔ & ΓΟΛΙΑΘ

Σε άνιση μάχη εξελίχθηκε ο αγώνας των junior του "ΦΟΙΒΟΥ" με την πρωτοπόρο του ομίλου "ΜΑΧΗ ΒΑΖΕΧΑ".
    Με ένα γρήγορο γκολ στο 4ο λεπτό η "ΜΑΧΗ" δεν  άφησε  στον  "ΦΟΙΒΟ" το δικαίωμα να πιστέψει σε κάτι καλύτερο και έφτασε σε μια άνετη νίκη με 8 - 0 .

Απέναντι στην αμιγώς ομάδα του 2000 "ΜΑΧΗ"  τα 19 παιδιά του Boban  προσπάθησαν με όλες τους τις δυνάμεις απέναντι στα πολύ πιο μεγαλόσωμα και με πολύ καλή τεχνική παιδιά της "ΜΑΧΗΣ".

48ο  :   0 - 8.

Ο κόουτς ΜΠΟΜΠΑΝ ΣΤΟΓΙΑΝΟΒΙΤΣ μετά το 21ο λεπτό όταν το ματς είχε κριθεί διαχείρισθηκε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τις αλλαγές του ώστε να δώσει χρόνο και στα 19 παιδιά του :

Νίκος Κ., Κώστας ( Βασίλης, Γιώργος Γ. ), Ντάνιελ ( Νίκος, Τζιανκάρλο ), Βαλεντίνο (Δημήτρης ), Μιχάλης Σ. ( Πάρις ), Αλέξανδρος ( Αγαπητός ), Ντέμο ( Γιώργος Κ. ), Πέτρος ( Μιχάλης Κ. ), Νίκος Τ. ( Γιώργος Δ. )