ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 23-24/11/2013 : ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ: * * * ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ: 0-1 * * * ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: 1-2 * * * ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ: 1-1 * * * Α.Ο.Ν.Α.-ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ:

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2010

ΛΥΓΙΣΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ

Σάββατο απόγευμα με την θερμοκρασία κοντά στο μηδέν ο "ΦΟΙΒΟΣ" έκανε ένα πολύ καλό 1ο ημίχρονο με δύο δοκάρια, χωρίς όμως να σκοράρει.
    Η "ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ" στο 22ο λεπτό με ένα πέναλντι (?)  έσπασε την αδιαπέραστη ως τότε άμυνα του "ΦΟΙΒΟΥ" και έκανε το 0-1, σκορ με το οποίο έκλεισε το ημίχρονο.
    Στο δεύτερο ημίχρονο η "ΔΑΦΝΗ" έκανε το 0-2 στα πρώτα λεπτά κάνοντας το 0-5 να έρθει σαν φυσιολογική εξέλιξη της επικράτησης της.
    Η ομάδα μας στο 1ο ημίχρονο σε συνέχεια του αγώνα με τον "ΚΟΣΜΟ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ"  έδειξε ότι άρχισε να συνηθίζει να παίζει με μεγαλύτερα παιδιά με μοναδικό μειονέκτημα το χάσιμο της συγκέντρωσης όταν βρίσκονται πίσω στο σκορ.