ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 23-24/11/2013 : ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ: * * * ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ: 0-1 * * * ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: 1-2 * * * ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ: 1-1 * * * Α.Ο.Ν.Α.-ΑΡΣΕΝΑΛ ΒΑΡΗΣ:

Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2011

ΤΟ ΠΑΛΕΨΑΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ

Το μεσημέρι του Σαββάτου στο γήπεδο των "ΤΡΑΧΩΝΩΝ" η ομάδα των JUNIOR μας έχασε δίκαια με 4-0.

Ο "ΦΟΙΒΟΣ" μπήκε στον αγώνα με κέφι και προσπάθησε να κοντράρει στα ίσα τους "ΤΡΑΧΩΝΕΣ" που όμως από τα μέσα του 1ου ημιχρόνου πήραν τα ινία του αγώνα, σκοράροντας δύο φορές στα τέλη του ημιχρόνου.
    Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα μας έδειξε να μην αντέχει την πίεση από τα μεγαλόσωμα παιδιά των "ΤΡΑΧΩΝΩΝ" και σε συνάρτηση με τις πολλές αλλαγές ( που καλώς έκανε ο κόουτς ) τα δύο ακόμα γκολ που δεχτήκαμε ήταν ότι καλύτερο θα μπορούσαμε να πάρουμε από αυτό το ημίχρονο.